Útěk ze stínů (Zlodějka stínů, #3) Kay Hooper

ISBN:

Published:

Hardcover

349 pages


Description

Útěk ze stínů (Zlodějka stínů, #3)  by  Kay Hooper

Útěk ze stínů (Zlodějka stínů, #3) by Kay Hooper
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 349 pages | ISBN: | 7.56 Mb

V městečku Gladstone vládne celá léta klid, který je typický pro místa ležící mimo hlavní dálniční tahy. Všichni se znají a nahlížejí si téměř do talířů. Kdyby tu nežil Justin Marsh, fanatický náboženský blouznivec, a nevyhlašoval den co den taženíMoreV městečku Gladstone vládne celá léta klid, který je typický pro místa ležící mimo hlavní dálniční tahy. Všichni se znají a nahlížejí si téměř do talířů.

Kdyby tu nežil Justin Marsh, fanatický náboženský blouznivec, a nevyhlašoval den co den tažení proti všudypřítomnému zlu a hříchu, mohli by se obyvatelé ukousat nudou. V průběhu několika lednových dnů se však dosavadní atmosféra radikálně změní. Zmizí několik mladých chlapců a dívek, pak se jejich mrtvá těla najdou se stopami po krutém mučení.

Po vrahovi pátrá šerifka Miranda Knightová se spolupracovníky. Miranda i její mladší sestra Bonnie využívají zvláštní schopnosti vytvářet přesný psychologický profil pachatele, prožívat spolu s ním jeho tužby a přání, odhadovat, koho si vybere za příští oběť. Na pomoc v pátrání přispěchá ještě tým agentů FBI, vedený Noahem Bishopem. Miranda a Noah se nesetkávají poprvé, před lety je spojoval vřelý cit, nečekaně zpřetrhaný krutými okolnostmi.

Podaří se odhalit chladnokrevně vraždící monstrum? Překonají Miranda a Noah tragické stíny minulosti?Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Útěk ze stínů (Zlodějka stínů, #3)":


tolnaiborvidek.eu

©2011-2015 | DMCA | Contact us